Християнське стажування у Львові

Мета проекту: надати практичну підготовку молодим українським християнам, щоб заохотити їх краще розуміти Євангелію, християнське служіння та їхні духовні дари.

Основна інформація

Дата: 2021 р.
Проживання: інтерни будуть забезпечені місцем проживання впродовж усього періоду проекту.
Вартість: стажування є безкоштовним, однак попіклуйтеся про кошти на харчування протягом проекту (приблизно 1500 грн).

Основні характеристики

Бути відкритим до навчання – мати смиренну готовність приймати те, чого їх будуть навчати, та зростати через це навчання. (Великою частиною проекту буде навчання і обговорення. Тому готовність приймати участь у діалозі та сприймати навчання є дуже важливими.)
Бути учнем – направити себе назустріч світові таким чином, щоб прагнути вивчати культуру, служіння, церкву, інших людей, Боже Слово тощо.
Бути готовим служити – мати серце, що завжди готове віддавати або робити те, що необхідно. У служінні, потребі або нагоді – завжди готовність служити іншим.

Вимоги до кандидатів

Обов’язковою умовою участі у стажуванні є присвята цьому проекту протягом усього часу. Вам необхідно буде брати участь у всіх подіях, дискусіях, спільних трапезах тощо. Ви маєте очікувати, що впродовж всього проекту ви будете задіяні у різних подіях. Це дозволить вам отримати якомога більше від стажування, а також дасть вам свободу цілком присвятити себе служінню церкві у Львові та іншим інтернам.

Подати заявку на участь у стажуванні

Якщо у вас є запитання, напишіть нам на адресу: lvivinterniship@gmail.com