Компас

Християнський підлітковий клуб

«Де кожен підліток цінний та історія кожного важлива»

«Компас» є християнським підлітковим клубом при Реформатській Церкві Святої Трійці. Це місце, де кожен з підлітків цінний та історія кожного важлива. Ми не наполягаємо, щоб діти вірили, а заохочуємо кожного читати Біблію та думати про те, що в ній написано.

Для львівських підлітків від 6 класу. Будемо раді новачкам в наших лавах!

Наша мета полягає в тому, щоб допомогти підліткам всесторонньо розвиватися. Ми, як християни, віримо: що краще ми розуміємо Бога, то чіткіше ми будемо розуміти Його світ та як нам в ньому жити.
Саме тому у нас є:

  • Світоглядні зустрічі, як-от: кіновечірки, проекти, екскурсії, майстер-класи, які навчають дітей як критично підходити до світу, що їх оточує.
  • Спільне читання Біблії та роздуми над текстом.
  • Літні майстер-класи, що надають дітям можливість спробувати свої сили в різних справах, дізнатися як віра впливає на всі сфери життя, та розвивати стосунки з наставниками.
  • Ігрові вечори, які сприяють соціалізації, допомагають відчути себе частиною спільноти/групи, чогось більшого, ніж ми самі.
  • Ми часто ходимо на прогулянки, тому що врешті-решт стосунки є найважливішими. Нас всіх формує розвиток наших взаємин з Вашими дітьми та їх взаємодія з ровесниками в групі.

Ми збираємось щосуботи о 16:00 на вулиці Кульпарківській 60.

Наша кімната на другому поверсі 🙂

+38 063 432 97 46, Христина
+38 095 862 14 12, Кларк

+38 063 432 97 46, Христина
+38 095 862 14 12, Кларк

Для батьків

Флаєр